Grupa Expert

Specjalizujemy się w wykonywaniu natrysku piany poliuretanowej.
Zajmujemy się wykonaniem ociepleń metodą natryskową. Stosujemy innowacyjną metodę izolacji – piankę PUR. Takie ocieplanie to obecnie jedna z najbardziej efektownych i niezawodnych metod izolacji budynków oraz uszczelnienia dachów i poddaszy.

Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam poznać potrzeby oraz oczekiwania klientów. Posiadamy bogate doświadczenie oraz szeroką wiedzę na temat oferowanych usług, dzięki czemu każdy klient może liczyć na fachowe doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniego rodzaju izolacji termicznej.

Dbamy o dostarczanie innowacyjnych i funkcjonalnych rozwiązań, dlatego na bieżąco śledzimy nowości pojawiające się na rynku oraz odpowiednio poszerzamy nasza ofertę. Swoim klientom oferujemy terminowe realizacje i bezpłatną wycenę usług. Zaufanie, jakim darzą nas nasi Klienci, procentuje ciągłym rozwojem firmy.

Wieloletnia Działalność

Na rynku od 2005 roku, dzięki czemu możemy zagwarantować naszym Klientom solidne wykonywanie zleceń

Bezpłatna Wycena

Nasz doradca umówi się z Państwem na dogodny termin wykonania bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny

Zaufanie Klientów

Wykonaliśmy już setki zleceń tego typu. O czym mogą zaświadczyć nasi zadowoleni Klienci

Jakość Produktów

Używamy produktów najwyższej jakości. Oferujemy produkty atestowane z gwarancją jakości

izolacja piana

Zalety Naszego Ocieplania:

Energooszczędna, szczelna, elastyczna, oddychająca. Pianka PUR daje przede wszystkim bardzo dużą izolację cieplną i sprawia, że w domu może być naprawdę znacznie cieplej.

Stosując ocieplanie pianką PUR mamy również gwarancję, że izolacja nie nasiąknie wodą, nie odkształci się oraz nie zostanie zniszczona przez gryzonie i insekty. Raz zamontowana izolacja pianką poliuretanową PUR daje gwarancję 100% szczelności i trwałości na długie lata.

Izolacja natryskowa to bardzo szybki sposób na ocieplenie dachu – przykładowo poddasze użytkowe o powierzchni 100 m2 można ocieplić w przeciągu kilku godzin. Pianka PUR zastyga w 15 sekund.

Pianka PUR posiada atesty oraz potwierdzenia, że nie wytwarzają żadnych związków lotnych. Ponadto piana poliuretanowa nie ma żadnych skutków i działań ubocznych. Po aplikacji nie pyli się, nie pleśnieje. Posiada również aprobatę Stowarzyszenia Astmatyków i Alergików.

Grupa Expert to…

Terminowa Realizacja

Zawsze terminowa i skuteczna realizacja zadań powierzonych przez naszych klientów.

Praktyczne Rozwiązania

Prawidłowo dobierzemy metodę ocieplania do parametrów dachu, właściwie przygotujemy go do wykonania termoizolacji oraz solidnie i dokładnie wykonamy samą izolację.

Zadowoleni Klienci

Stale zwiększające się grono zadowolonych Klientów pozwala nam być jeszcze bardziej zmotywowanymi w naszej codziennej pracy i coraz wyżej stawiać sobie poprzeczki.

Fachowe Doradztwo

Znamy tę branżę od podszewki, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Klientom fachowe doradztwo, niskie ceny oraz wysoką jakość oferowanych usług.

Grupa Expert. Ekspert w dziedzinie ociepleń.